Sağlık Sigortası

Bir Sağlık Sigortası, sigortalıların poliçe süresi içerisinde gerçekleşen sağlık harcamalarını (doktor muayene, ilaç, görüntüleme, tahlil, ameliyat masrafları v.b.) özel ve genel şartlar dâhilinde karşılayan bir sigorta çeşididir. Sağlık Sigortaları, yatarak ve ayakta tedavi hizmetlerinin yanı sıra acil durum halleri, PSA ve mamografi, ambulans, geniş asistans seçenekleri ve check-up gibi ek sağlık hizmetlerini de karşılar. 

Öne Çıkan AXA Sağlık Sigortaları

Sağlığım Tamam Sigortası

SGK ile anlaşmalı özel sağlık kuruluşlarından alacağınız sağlık hizmetleri için ödeyeceğiniz fark ücretlerini ürün özel ve genel şartları kapsamında karşılayan bir poliçedir. SGK ile anlaşmalı olan kurumların aynı zamanda AXA SİGORTA ile bu ürüne özel anlaşması olması gerekmektedir.

Özel Sağlık Sigortası

Sağlık Sigortası, sigortalıların poliçe süresi içerisinde gerçekleşen sağlık harcamalarını (doktor muayene, ilaç, görüntüleme, tahlil, ameliyat masrafları v.b.) özel ve genel şartlar dâhilinde karşılayan bir sigorta çeşididir. Sağlık Sigortaları, yatarak ve ayakta tedavi hizmetlerinin yanı sıra acil durum halleri, PSA ve mamografi, ambulans, geniş asistans seçenekleri ve check-up gibi ek sağlık hizmetlerini de karşılar.

Diğer AXA Emeklilik & Hayat Sigortaları

KOBİ’lere Özel Sağlığım Tamam Sigortası

5-250 çalışanı olan siz KOBİ’lere özel, ekonomik fiyat teklifi ile çalışanlarınıza Axa Sigorta ve SGK anlaşmalı özel hastanelerde tedavi imkânı sunar.

Ferdi Kaza Sigortası

Dileriz sevdikleriniz ve siz sağlıklı bir yaşam sürersiniz. Ancak daha güvenli bir gelecek için, olabilecek bütün aksilikleri düşünerek hareket etmelisiniz. Beklenmedik bir kaza sonucu hayatınızın tehlikeye girmesi ya da kalıcı bir sakatlığa maruz kalmanız durumunda, sevdiklerinizin sıkıntılarını azaltmak ve geleceklerini garanti altına almak için çok özel bir güvenceye ihtiyacınız var.

Yurt Dışı Seyahat Sağlık Sigortası

Tatiliniz ve iş seyahatinizin tatsız bir anıya dönüşmemesi için tam da size göre bir teklif hazırladık.

BİLGİ AL

Sağlığım Misafir Sigortası

Oturma izni ya da ikamet tezkeresi için sağlık sigortasına mı ihtiyacınız var?

 

Diğer Sigortalar

Araç Sigortası

İhtiyacınıza yönelik farklı kasko alternatiflerine göz atın,hem kendinizi hem aracınızı güvenceye alın

Ticari & Kurumsal

İşletmenizin risklere karşı, ihtiyaçları doğrultusunda en uygun sigorta programını keşfedin

Konut Sigortası

Konut Sigortası ile ailenizi ve evinizi koruma altına alın

Kendini, Aileni ve Birikimlerini

Emin Ellerde Tut

HIZLI TEKLİF AL

Ayrıntılı bilgi alabilir,sana en uygun fırsatı keşfedebilirsin

 

Whatsapp Canlı Destek
Whatsapp ile Mesaj Gönder