Bizimle İletişime Geç

Bizimle iletişime geçerek size en uygun sigorta hizmetini keşfedebilir, bilgi ve teklif alabilirsiniz. 

TELEFON

02242212224

ADRES

Reyhan Mah. Mantıcı Cad. Aytı Plaza Sit. NO:21/305

OSMANGAZİ/BURSA

İletişim Formu

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma: 09.00 – 18.00

 Cumartesi & Pazar: 09.00 – 17.00

SIK SORUNLAN SORULAR

Kimler SGK'lıdır?

SGK’nın özel onayı ile kurulan banka, sigorta,emeklilik sandıklarına tabii kurum çalışanları hariç herkes SGK’lıdır.

Öğrenciler SGK kapsamında mıdır?

Tüm öğrenciler 24 yaşı bitene kadar SGK’lı anne veya babadan dolayı SGK’lıdır. Yeni uygulamada sadece bu kişilerin öğrenci olduklarını öğrenci işlerinden alacakları basit bir yazı ile SGK’ya bildirmeleri gerekmektedir.

Sağlık sigortalarında hangi teminatlar bulunmaktadır?

Sağlık sigortalarında başlıca yatarak tedavi ve ayakta tedavi teminatları olarak ayırabileceğimiz iki temel teminat bulunmaktadır. Ayakta tedavi teminatı yatarak tedavi teminatlarıyla birlikte alınabiliyorken, Yatarak tedavi teminatı tek başına da alınabilir. Teminatların ayrıntıları için lütfen sağlık sigortası ürünlerimize bakınız.

Hangi sağlık harcamaları poliçe kapsamında değerlendirilir?

Sağlık Sigortası poliçeniz, poliçe başlangıç tarihinden sonra oluşan hastalık ve kaza sonucu olan tedavi giderlerinizi poliçe özel ve genel şartları ve satın aldığınız sağlık sigortası teminatları dahilinde karşılar.

Aile indirimi nedir?
Sağlık poliçenize eşinizi ve/veya çocuklarınızı da dahil ederek aile indirimine hak kazanırsınız. Sağlık sigortası primleri ve ürünlerimiz hakkında bilgi almak için lütfen iletişime geçin.
Bekleme süresi nedir?

Sağlık Sigortası poliçelerinde sektör genelinde kimi hastalıklara ait yatışlara bekleme süresi uygulanmaktadır. 12 aylık bekleme süresinin sonunda poliçenizi yenilemeniz halinde ilgili hastalıklara ilişkin yatışlar poliçe şartları ve teminat limitleriniz dahilinde karşılanmaktadır.

Whatsapp Canlı Destek
Whatsapp ile Mesaj Gönder