Emeklilik Sigortası

Bireysel emeklilik sisteminin en büyük avantajlarından biri de katkı paylarınızın %25’ine karşılık gelen devlet katkısından yararlanabilmenizdir. Bireysel emeklilik hesaplaması yaparak size uygun emeklilik planını AXA Sigorta’da güvenle oluşturabilirsiniz. AXA Sigorta ile emeklilik planlarından birini seçebilirsiniz.

Öne Çıkan AXA Emeklilik Planları

Destek Emeklilik Planı

Düşük ödemelerle sisteme hemen dahil olmak ve uzun dönemde birikimlerinizi oluşturmak istiyorsanız Destek Emeklilik Planı‘nı seçebilirsiniz. Böylece emeklilik döneminizde size destek olacak tasarruflarınızı birikime yönlendirmeye başlıyor olacaksınız.

Tam Emeklilik Planı

Toplu bir parayla emeklilik sistemine başlayıp birikimlerinin katlanarak artmasını isteyen katılımcılar için hazırlanmış planımızdır. Bu planı seçtiğinizde başlangıç giriş aidatını almadığımız gibi yönetim gideri kesintinizi de sıfırlama imkanı tanıyoruz.

Diğer AXA Emeklilik & Hayat Sigortaları

Yıllık Hayat Sigortası

Yıllık Hayat Sigortası, beklenmedik risklere karşı sizin ve ailenizin yaşam standartlarının aynı koşullarla korunarak devam etmesini sağlayan bir sigorta ürünüdür.

Ferdi Kaza Sigortası

Dileriz sevdikleriniz ve siz sağlıklı bir yaşam sürersiniz. Ancak daha güvenli bir gelecek için, olabilecek bütün aksilikleri düşünerek hareket etmelisiniz. Beklenmedik bir kaza sonucu hayatınızın tehlikeye girmesi ya da kalıcı bir sakatlığa maruz kalmanız durumunda, sevdiklerinizin sıkıntılarını azaltmak ve geleceklerini garanti altına almak için çok özel bir güvenceye ihtiyacınız var.

Rahat Emeklilik Planı

Rahat bir emeklilik için geleceğinizi şimdiden BES‘leyin. Sadece internet üzerinden satışa sunduğumuz Rahat Emeklilik Planı ile tanışın!

Artı Emeklilik Planı

Emeklilik döneminde artı değer yaratmak mı istiyorsunuz? Artı Emeklilik Planı ile düşük kesintilerle artı değer yaratabilirsiniz.

Diğer Sigortalar

Sağlık

Sağlığınızı sorunlar ve kazalara karşı güvence altına alın

Ticari & Kurumsal

İşletmenizin risklere karşı, ihtiyaçları doğrultusunda en uygun sigorta programını keşfedin

Konut Sigortası

Konut Sigortası ile ailenizi ve evinizi koruma altına alın

Kendini, Aileni ve Birikimlerini

Emin Ellerde Tut

HIZLI TEKLİF AL

Ayrıntılı bilgi alabilir,sana en uygun fırsatı keşfedebilirsin

 

Whatsapp Canlı Destek
Whatsapp ile Mesaj Gönder