Araç Sigortası

Kasko sigortası, aracınızı çarpma, çarpışma, yangın, hırsızlık, doğal afetler, grev, lokavt, halk hareketleri, kargaşalık, kötü niyetli hareketler ve terör ile hayvanların araca vereceği zararlara karşı teminat altına alır. Kasko teklifiniz, aracınızın model, marka, üretim yılı ve hasarsızlığına göre değişkenlik gösterecektir.  AXA Sigorta sizlere ihtiyacınıza yönelik farklı kasko alternatifleri sunmaktadır.

Öne Çıkan AXA Araç Sigortaları

Tutumlu Kasko Sigortası

Tutumlu Kasko Sigortası ile aracınızı %30 fiyat avantajıyla, çarpma, çarpışma, yangın, hırsızlık, doğal afetler, grev, lokavt, halk hareketleri, kargaşalık, kötü niyetli hareketler ve terör ile hayvanların araca vereceği zararlara karşı teminat altına alabilirsiniz. Tutumlu Kasko ürünümüzde yol yardım ile bilgi ve organizasyon hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Maksimum Kasko Sigortası

AXA Sigortanın en kapsamlı kasko ürünü olan maksimum kasko ile aracınızı tüm teminatlarla güvence altına almanın yanında, küçük onarım, tüm anlaşmalı servis ve tamirhanelerde orijinal parça avantajı ile tamir, tamir süresince ikame araç, yol yardım, kişisel asistan ile bilgi ve organizasyon hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Diğer Sigortalar

Sağlık

Sağlığınızı sorunlar ve kazalara karşı güvence altına alın

Ticari & Kurumsal

İşletmenizin risklere karşı, ihtiyaçları doğrultusunda en uygun sigorta programını keşfedin

Konut Sigortası

Konut Sigortası ile ailenizi ve evinizi koruma altına alın

Kendini, Aileni ve Birikimlerini

Emin Ellerde Tut

HIZLI TEKLİF AL

Ayrıntılı bilgi alabilir,sana en uygun fırsatı keşfedebilirsin

 

Whatsapp Canlı Destek
Whatsapp ile Mesaj Gönder